Euroopa vabatahtlik teenistus – EVT

Euroopa vabatahtlik teenistus on Sinu võimalus kogeda vabatahtlikuna töötamist mõnes maailma riigis just Sulle huvipakkuval alal kestusega kaks kuni kaksteist kuud. Oma olemuselt on EVT koostööprojekt, kus on alati vähemalt kolm osapoolt: vabatahtlik (Sina), saatev ja vastuvõttev organisatsioon. Lisaks võib vajadusel olla kaasatud koordineeriv organisatsioon.
Kui suundud välisriiki EVT projektis osalema, on Eesti Erinoorsootöö Ühing noOR Sinu saatev organisatsioon. Sobivate välismaiste ehk vastuvõtvate organisatsioonide, kel õigus vabatahtlikke vastu võtta ja saata, leidmisel on abiks üle-euroopaline andmebaas. 
Saatva ja vastuvõtva organisatsiooni toel ning SA Archimedese noorteagentuuri abiga saabki Sinu teenistus teoks (loe lisa: noored.ee). Teenistusel saavad osaleda kõik noored vanuse 18 – 30 eluaastat. Programmis on olemas tugistruktuurid, mis võimaldavad ka erivajadustega noortel osaleda.
EVT pakkumiste kohta postitame jooksvalt infot meie facebooki lehel.

Rahvusvaheline noortevahetus

  • Sinu To Do-listis on maailma parandamine ning uute sõpruskontaktide loomine püsivad nähtused? 
  • Sinu sotsiaalne närv ei anna öösel rahu? 
  • Sa lihtsalt ei kannata, kui jututeemad korduvad ja vajad iga nüüd ja siis värskeid ideid ning uusi tutvusi? 

Kõik eelneva tabad ühe hoobiga, kui osaled rahvushavelisel noortevahtusel või, mis veel lahedam, korraldad ise ühe! Uuri võimaluste kohta siit: noored.ee või
kirjuta meile.

Rahvusvahelised koolitused

Töötad noortega ning soovid jagada enda kogemusi rahvusvaheliste kolleegidega?
Leia endale meelepärane koolitus ja me saadame Sind või korralda ise koolitus ning saame Sulle korraldamisel toeks olla!

Kõik maailma avastamisega seotud küsimusd postitage: info@erinoor.ee