Hakka noOR-e vabatahtlikuks. Jagamine on hoolimine ning koos tegutsemine on efektiivne ning lõbus ühesliikumine.
noOR-e vabatahtlikuna on Sul võimalik:

  • hakata mentoriks* välisvabatahtlikule;
  • hakata siiditrüki töötoa kunstiliseks eestvedajaks või abiliseks;
  • algatada ja viia läbi rahvusvahelisi noorteprojekte;

* Euroopa vabatahtliku teenistusega Eestisse tulnud välisvabatahtliku sõber, kes aitab välisvabatahtlikul projekti alguses uude keskkonda sisse elada. Projekti jooksul hoiab välisvabatahtlikul silma peal ning kutsub iga nüüd ja siis oma uue sõbra kohvile/teele, et jagada kogemusi. Mentorid on noOR-ele väga olulised, sest läbi Sinu saame kindlustada nii vabatahtlikule hea teenistuse kui ka temaga seotud olevatele organisatsioonidele meeldiva koostöö.

Vabatahtlikud muudavad oma väikeste ja suurte heategudega maailma. Veelgi olulisem on, et läbi selle muutub ka inimese enda maailm. Vabatahtlik tegevus pakub positiivset emotsiooni, vaheldust igapäevasele rutiinile, võimalust saada uusi väärtuslikke kogemusi ja teadmisi, ennast arendada ning avardada oma maailmapilti. Täpsemalt sellest, kuidas ja miks hakata vabatahtlikus, loe:

http://vabatahtlikud.ee/vabatahtlik-tegevus/miks-ja-kuidas-hakata-vabatahtlikuks/

SAABUVAD UUED VÄLISVABATAHTLIKUD!

Tule mentoriks! 2018. septembris võtab noOR taas vastu EVT välisvabatahtlikke Euroopa igast nurgast! Et aidata välisvabatahtlikel sulanduda Eesti ettearvamatusse kliimasse ja murda läbi eestlaste näilisest jäisusest, kutsume Sind, rõõmsameelset ja teotahtelist inimhinge, välisvabatahtlikule sõbraks kaugel eemal tema enda kodust. Kui üleskutse Sind kõnetas, täida noORe vabatahtliku ankeet.

  • Mentorite ettevalmistav kohtumine toimub 23.08. kell 17-19. Tallinnas, aadressil Endla 59.
  • Mentorite ja tuutorite ühiskohtumine toimub 2.09. Tallinnas, aadressil Endla 59. Tegu on pikema päeva üritusega.
  • Välisvabatahtlikud saabuvad 1.09.
Küsimuste korral: laura@erinoor.ee
Close Menu