Hakka noOR-e vabatahtlikuks. Jagamine on hoolimine ning koos tegutsemine on efektiivne ning lõbus ühesliikumine.
noOR-e vabatahtlikuna on Sul võimalik:

  • hakata mentoriks* välisvabatahtlikule;
  • hakata siiditrüki töötoa kunstiliseks eestvedajaks või abiliseks;
  • hakata avatud meeled töötubade läbiviijaks koolides;
  • algatada ja viia läbi rahvusvahelisi noorteprojekte;

* Euroopa vabatahtliku teenistusega Eestisse tulnud välisvabatahtliku sõber, kes aitab välisvabatahtlikul projekti alguses uude keskkonda sisse elada. Projekti jooksul hoiab välisvabatahtlikul silma peal ning kutsub iga nüüd ja siis oma uue sõbra kohvile/teele, et jagada kogemusi. Mentorid on noOR-ele väga olulised, sest läbi Sinu saame kindlustada nii vabatahtlikule hea teenistuse kui ka temaga seotud olevatele organisatsioonidele meeldiva koostöö.

Vabatahtlikud muudavad oma väikeste ja suurte heategudega maailma. Veelgi olulisem on, et läbi selle muutub ka inimese enda maailm. Vabatahtlik tegevus pakub positiivset emotsiooni, vaheldust igapäevasele rutiinile, võimalust saada uusi väärtuslikke kogemusi ja teadmisi, ennast arendada ning avardada oma maailmapilti. Täpsemalt sellest, kuidas ja miks hakata vabatahtlikus, loe:

http://vabatahtlikud.ee/vabatahtlik-tegevus/miks-ja-kuidas-hakata-vabatahtlikuks/

Tule Avatud Meelte töötubade vabatahtlikuks!

Tule Avatud Meelte töötubade vabatahtlikuks ning vii kord kuus koos teise vabatahtlikust paarilisega läbi 45 minutiline töötuba põhikoolis või algkoolis! Avatud Meeled on töötubade sari, mis kutsub noori kaasa mõtlema erivajaduste teemal ning vaatama maailma läbi erinevate meelte nii, nagu näevad seda mõned erivajadustega inimesed. Töötubade formaat ja kava on juba valmis. Tegu on suurepärase võimalusega praktiseerida töötoa läbiviimist! 

Kandideerimiseks täida vabatahtliku ankeet SIIN