Tegutseme noOR-es selle nimel, et pakkuda kõikidele noortele võimalust osaleda ennastarendavates tegevustes ning seeläbi vähendada erivajadustega noorte sotsiaalset tõrjutust. Siiditee programmis õpime koos kerge vaimse puudega noorte ning vabatahtlikega siiditrüki tehnikat ning sotsiaalse ettevõtluse aluseid. Programmi eesmärk on toetada erivajadustega noorte aktiivsemat osalemist ühiskonnas. Vabatahtlike abiga planeerime siiditrüki toodete turundus- ja müügitegevust ning vajadusel toetame erivajadustega noorte osalemist.

Töötoas valminud toodete müügitulu läheb töötoa materjalide katmiseks, et tagada tegevuse püsivus ning kaasamistegevustega kaasnevad kulud (viipekeele tõlk, eritransport vms).

Siiditee tegevused:

  • siiditrüki tehnika koolitus;
  • siiditrüki toodete turundust ja müüki toetavad koolitused;
  • siiditrüki toodete valmistamise töötoad, kus osalevad nii kerge vaimse erivajadusega noored ning töötubasid aitavad läbi viia noOR-e vabatahtlikud.

Siiditee vabatahtlikuks saab hakata jooksvalt. Täida ankeet ja tule kampa: https://goo.gl/forms/1SBKvKuQ3BsEfMGw1

NB! programmis osalemine on TASUTA ning programm on ligipääsetav: saame teatud ulatuses katta nii eritranspordi kui viipekeele tõlgi kulud.

Kontakt: Kai - kai@erinoor.ee / 5514112

Siiditee tegevused viiakse läbi Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetatud projekti "Sotsiaalse ettevõtluse ärimudel siiditrüki teenuste ja toodete turundamiseks"
Kestvus: oktoober 2017 – september 2018
Eelarve: 11 904 eurot

Close Menu