Novembris alustame noOR-es sotsiaalse ettevõtluse programmiga. Kutsume enda meeskonda vabatahtlikke, kellel on huvi siiditrüki ja sotsiaalse ettevõtluse vastu. Vabatahtlikud on kaasatud siiditrüki toodete loomise kõikidesse etappidesse, alates toote idee välja töötamisest kuni selle teostamiseni. Töötubadesse on kaasatud ka kerge vaimse erivajadusega noored, keda vabatahtlikud vajadusel abistavad. 

Vabatahtlik tegevus on eriti sobiv sotsiaaltöö, kunstiteraapia ja eripedagoogika üliõpilastel, kes soovivad õppida tegevuste juhendamist ja koostegutsemist erivajadustega noortega.

Osalejad: 10 vabatahtlikku.

Kestvus:  november 2017 – juuni 2018 (töötoad toimuvad kord nädala, kooskäimise päeva leiame ühiselt).

Asukoht: Tallinna Puuetega Inimeste Koda Endla 59 Tallinn (hoovimaja).

I tutvumiskohtumine

Tegevused:

  • Siiditrüki koolitus (5x projekti jooksul)
  • Projektijuhtimise töötuba
  • Ärimudeli koostamise töötuba
  • Brändingu töötuba
  • Müügi ja turundamise töötuba

Kõik töötoad on praktilised ehk luuakse siiditrüki võtmes päris tooteid (T-särgid, riidest kotid, padjapüürid jne). Töötoad toimuvad kord nädalas. Osalejad, kes teevad kaasa kõik koolitused ning töötoad saavad programmi lõppedes noore sotsiaalse ettevõtja tunnistuse. Võimalik on oma vabatahtliku tegevuse tunnid siduda koolipraktikaga.

NB! programmis osalemine on TASUTA ning programm on ligipääsetav, saame teatud ulatuses katta eritranspordi ning viipekeele tõlgi kulud.

Kontakt: Kai - kai@erinoor.ee 5514112

Siiditee tegevused viiakse läbi Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetatud projekti "Sotsiaalse ettevõtluse ärimudel siiditrüki teenuste ja toodete turundamiseks" 

Close Menu