LIIKUMISPRAKTIKUM: Sõltumatu Tantsu Lava ja Eesti Erinoorsootöö Ühingu noOR koostöös iganädalased liikumis- ja kehatöö praktikumid, mida juhendab tantsukunstnik Liis Vares.

Liikumistund suunab koos liikuma ja üksteiselt õppima väga erineva ettevalmistuse ja kogemusega kehasid. Tundi on oodatud kõik kehalisest eneseväljendusest ja tantsust huvitatud inimesed, vanuses 16 kuni 100, nii algajad kui professionaalid.

Tund toimub: iga neljapäev kl 17:30 – 19:30 Tallinna Puuetega Inimeste Kojas – Endla 59. Praktikumid on osalejatele tasuta.

Kõik praktikumidega seotud küsimused võib julgelt esitada Liisile: vares.liis@gmail.com / 53426381.

Vestlus Liisiga Tantsukuukirjas: http://kuukiri.tantsuharidus.ee/artikkel/kaasaegne-tants-kaasaegses-kehas/

Liis Vares on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti erialal ning täiendanud ja jaganud end samal alal Lissabonis, Viinis ja Hiinas. Oma õpetajatöös peab ta oluliseks improvisatsioonilist ning individuaalset lähenemist. Tema soov on luua ruum, kus kōigil on võimalus õppida.Ta peab oma ülesandeks keha ja tantsu mõiste avardamist ning võimalikku ümber hindamist ajas. 2014. aastast on ta esimene ja ainus sertifitseeritud DanceAbility õpetaja.

Praktikumide läbiviimist toetab Tallinna Noorsooamet.