Siiditeeline Anu

Siiditeeline Anu

  • Post category:Siiditee

Täpselt nagu iidsel siiditeel, on noORe sotsiaalse ettevõtluse programmis Siiditee samuti kokku saanud grupp põnevaid, erinevaid ja üksteist täiendavaid inimesi. Anu on üks nendest.

Kes sa oled?

Olen noor tüdruk, kes õpib ja töötab sotsiaaltöö valdkonnas.

Mis Sind inspireerib?

Ma ütleks, et taaskasutus. Leian, et ükskõik millisest disainist või ideest rääkida, alati pole vaja jalgratast leiutada. Ka oma töös erivajadustega lastega, kus peab tavalisest loomingulisemalt õppetööle lähenema, kasutame kõige igapäevasemaid materjale ning tulemuseks võib olla kõige tabavam kunstiteos. Ja eks ka omajagu sentimentaalsust on mu sees, et eelistan oma stiilis pigem midagi, millel on juba lugu olemas. Tänapäeva ühiskonnas, kus kõike toodetakse massides, on see suisa mässumeelne tegutsemisviis eelistada uuele vana.

Miks Siiditee projekt?

Siiditeele sattusin, kui suvel pärast noortevahetusprojekti kurtsin Kaile, et mul on vaja sügisel töö kõrvalt veel ka praktikakoht leida. Kai ütles, et tule meile Siiditee projekti ja siin ma nüüd olen.

Mõtted Siiditee projektis seni toimunust? Grupist?

Praegu oleme Siiditee projektis selles põnevas faasis, kus alles kujundame seda, milliseks see projekt saama hakkab. Õpime üksteist tundma ning esialgse trükikogemusega saame nüüd ka ideid vahetada, kuidas edasi minna. Gruppi tuleb vaikselt ka rohkem inimesi ning tore on saada selle seltskonnaga iga neljapäev kokku.

Kus võiks Siiditee projekt olla kuue kuu pärast?

Ma arvan, et kuue kuu pärast võiks meil olla juba müügitöö kogemus. See tähendab ka seda, et meil on ka mingi kindel disain välja kujunenud. Ja muidugi võiks olla veel uusi inimesi meiega liitunud.

Millisena näed enda rolli Siiditee projektis?

Mulle meeldib Siiditee projekti puhul kõige rohkem just see, et iga inimene, kes on sellega liitunud, saab olla selle projekti looja. St. et keegi pole kuidagi tähtsam või kellegi arvamus pole teistest olulisem. Meie kõigi roll ongi vast see, et kõik inimesed tunneksid end grupis mugavalt 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jana ja Anu tegemas siiditrüki raami.